Біздің түлектердің гранттары-2022ж

12.09.2022

Бүгін біз өз түлектерімізді мақтан тұтамыз. 11 сыныптың 8 оқушысының ішінен жеті түлек тегін білім алу грантына ие болды. Бұл әр пән мұғалімі жұмысының көрсеткіші, бүкіл мектеп жұмысының көрсеткіші.

1.Агафонова Даяна - "Қазақ агротехникалық университеті" гранты.С. Сейфуллин " Нұр - сұлтан Қ.

2.Павлухина Анастасия - "Қазақ агротехникалық университеті" гранты.С. Сейфуллин " Нұр - сұлтан Қ.

3.Рахимжанова Дильназ-Түркістан қаласының "халықаралық туризм және қонақжайлылық университеті" гранты

4.Бакланова Наталья-Грант " атындағы Мемлекеттік Университет.Ш. Уәлиханов" Көкшетау қ.

5.Омарова Лаура-Грант " атындағы Мемлекеттік Университет.Ш. Уәлиханов" Көкшетау қ.

6.Савина Регина-Ресей Тюмень қаласының "Тюмень медициналық колледжі" гранты

7.Гамбург Виктория - "Тюмень өндірістік және әлеуметтік технологиялар колледжі" гранты Тюмень қаласы Ресей