2023-2024 оқу жылына Қамқоршылық кеңес мүшелерін сайлау бойынша конкурс өткізіледі.

"Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімінің Максимовка ауылының жалпы білім беретін мектебі" КММ Қамқоршылық кеңестің мүшелерін сайлау туралы конкурс өткізу туралы хабарлайды.
Қамқоршылық кеңестің құрамына:
1) осы білім беру ұйымында білім алушылардың ата-аналары немесе өзге де заңды өкілдері (сыныптардың әрбір параллелінен осы білім беру ұйымында білім алушылардың бір ата-анасынан немесе өзге де заңды өкілінен) - 11 адамнан аспайды;
2) педагогикалық еңбек ардагерлері (бар болса) - 1 адам;
3) жергілікті өкілді және/немесе атқарушы және / немесе Құқық қорғау органдарының өкілдері-1-3 адам;
4) үкіметтік емес (коммерциялық емес) ұйымдардың өкілдері-1-2 адам;
5) қайырымдылық жасаушылар және / немесе меценаттар (бар болса) - 1-2 адам;
6) Бұқаралық ақпарат құралдарының өкілдері (бар болса) – 1 адам;
7) оқушылардың өзін – өзі басқару органдарының өкілдері-1-2 адам.
Үміткерлер келесі құжаттарды ұсынуы керек:
1)өтініш (еркін нысанда);
2) кандидаттың жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
3) қазақ немесе орыс тілдеріндегі түйіндеме;
4) білімі бар екендігі туралы құжаттың көшірмесі (бар болса);
5) Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу комитетінің аумақтық бөлімшелері берген соттылығы мен сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтарының жоқтығын растайтын құжаттар.
Кандидаттар кәсіптік (немесе) қоғамдық қызмет туралы қосымша мәліметтерді ұсынады.
Конкурсқа қатысу үшін құжаттарды мектептің электрондық поштасына жіберу қажет: mks.shkool82@mail.ru немесе мекен-жайы: Ақмола облысы, Сандықтау ауылы, Максимовка ауылы, М. Шоқай көшесі 37.
Құжаттарды қабылдау хабарландыру орналастырылған күннен бастап күнтізбелік 20 (жиырма) күн өткен соң аяқталады.

Жаңартылған күні: 29.09.2023 16:22
Құрылған күні: 29.09.2023 16:22