"Біздің Гранттар"

17.08.2021

2021-2022 оқу жылына арналған грантқа ие болған оқушылардың тізімі жарияланды.біздің мектебіміз ерекше қуанады, біздің үш түлегіміз қазақстандық жоғары оқу орындарында тегін оқуға грант алды ( биыл барлығы 9 түлек).
Виктория Проходова ҰБТ-да қажырлы еңбегімен 111 баллға қол жеткізді, бұл оған Нұр-сұлтан қаласындағы Еуразия университетінің экономика факультетінің студенті болуға құқық берді.
Александрова Алина ҰБТ-да 98 балмен мемлекеттік университетте оқуға грант алды.Ш. Уәлиханов Көкшетау қаласының педагогика факультетінде оқыды.
Болатова Наргиз бүгінде Қарағанды мемлекеттік университетінің студенті. Наргиз фармацевт мамандығын меңгеретін болады.
Біз, Максимовка орта мектебі, мұғалімдер, оқушылар өз түлектеріне өте қуаныштымыз. Біз сізді мақтан тұтамыз! Алдағы уақытта табыс, жеңіс тілейміз!