"Барлығы шаңғымен»

26.03.2021

Шаңғы жарысы Балкашино ауылының шаңғы трассасында өтті. Гельд Вероника ( 5 сынып) 3 орын алды, Гельд Виталина (сынып) да үшінші орын алды. Құттықтаймыз. Шаңғы спортының маңыздылығы оның оқушылардың денсаулығына әсер етуімен, физикалық, моральдық және ерік-жігердің кең дамуымен, өмірлік маңызды моториканың дағдыларымен анықталады. Шаңғы жарысы шаңғы спортын танымал етуде және көптеген студенттерді сабаққа тартуда маңызды рөл атқарады. Олар шаңғы спорты бойынша оқу және сыныптан тыс жұмыстармен тығыз байланысты және дұрыс дайындықпен және ұйымдастырумен үлкен тәрбиелік маңызы бар, оқушылардың тәртібі мен үлгерімін арттыруға оң әсер етеді.